• Estonian
  • Russian
  • English

Mööbli
disain
ja tootmine

Köök

Köök – see on individuaalsuse peegeldus, selles väljenduvad meie harjumused ja soovid. Luua ideaalset kööki enda ja lähedaste jaoks on meist igaühe unistus.

Meie firma aitab elanikke oma unistuste täitmisel. Me valmistame kööke kodumaistest ja välismaistest koostisosadest, mis on toodetud Itaalias, Hispaanias, Saksamaal, Austrias või Eestis. Kõik tellimusmööbli valmistamisel kasutatavad materjalid on ökoloogiliselt täiesti ohutud ja toidu valmistamisel ning toiduainete hoiustamisel äärmiselt mugavad. Fassaadide ja valamute mitmekülgsus võimaldab meil luua köögi ka kõige nõudlikumale ostjale.

Individuaalne lähenemine igale kliendile, standardsete suuruste puudumine, köögiinterjööride laitmatu disain, toodete ja meistrite töö ideaalne kvaliteet on HansaWorldi parimaks reklaamiks. Materjale ja värve kokku sobitades saab luua tuhandeid kordumatuid köögigarnituuride variante, seega meie köökide võimalusi piirab vaid teie kujutlusvõime.

Erinevad hinnad annavad laia valikuvõimaluse iga sissetulekutasemega ostjale.

Kogemustega disainerid valmistavad ette projekti ja pakuvad teile valikut peaaegu kõikide Eesti turul esindatud tootjate materjalide, furnituuri, koostisosade ja aksessuaaride vahel. Meie firma pakub Eestis köögi tellimusjärgse valmistamise täisteenust, alustades mõõtmisest kuni paigaldamiseni, ning te võite valida oma köögigarnituuri kõiksugust köögitehnikat parimatelt välismaistelt kaubamärkidelt.

Mööbligarnituuri tellimuse järgi valmistamise aeg ei ületa ühte kuud.

 

Facebook

Kommerntaare

Copyright © HansaWord
designed by proart